خود گاو صندوق

10 / 10
از 1 کاربر

شرکت ساخت و تجهیز مراکز تولید و فروش طلا و جواهر در راستای ارتقای کیفی امنیت گالری و شوروم هاو همچنین نحوه ی ارائه ی محصولات طلا و جواهر و همچنین بر اساس انجام مطالعات از بطن بازار طلا و جواهر کشور و مهمتر از همه با توجه به تجربه ی خود مدیران شرکت در بازار تولید طلا و جواهر کشور که خود جزو تولید کنندگان صنف هستند ،بر آن شد تا در کنار تولیدات ماشینی خود در زمینه ی گاوصندوق های آسانسوری هوشمند، اقدام به ابداع،طراحی و ثبت انحصاری طلافروشی های خودگاوصندوق ضد سرقت مسلحانه نماید.
مدیران شرکت انگیزه و امید داشتند که با ارایه ی این فرآیند،در عین حالی که در این سیستم به دلیل بازدارندگی بسیار قدرتمند آن در مقابل زورگیری و سرقت مسلحانه، بدلیل عدم نیاز به جمع کردن و چیدن مجدد طلا و جواهرات در کل گالری و نه صرفا در ویترین بتوانند در رابطه با افزایش فروش با توجه به افزایش زمان فروش و همچنین ثبوت جای طلا و جواهرات در چیدمان،مثمر ثمر باشند.کمااینکه با اتکا به خداوند متعال و اعتماد ارزشمند همکاران صنفی تا کنون در سطح کشور ۱۵ مورد طلافروشی خودگاوصندوق به مرحله ی اجرا رسیده است.
شایان ذکر است در این سیستم از طلافروشی ها به دلیل تبدیل کل مغازه به گاوصندوق،مدیر گالری و کارمندان با حضور در گالری،در واقع وارد یک گاوصندوق میگردند،و در زمان اضطرار،درب های خزانه ی مکانیزه ی هوشمند که عموما با مکانیسم هیدرولیک راه اندازی می گردند،بصورت هوشمند در ده ثانیه بسته می شوند.و با توجه به هوشمندی سارقین مسلح،کاملا بدیهی است که در تحقیقات اولیه و با توجه به اشراف به این موضوع، هدف دیگری را بر می گزینند.
میزان امنیت و بازدارندگی در این سیستم به حدی می باشد که برای اولین بار در کشور یک شرکت بیمه(بیمه معلم) حاضر به عقد قرارداد با شرکت جهت پوشش ۴۰درصدی موجودی این نوع گالری ها شد،و هم اکنون با تقاضای کارفرماهای طلافروشی های خودگاوصندوق ضد سرقت مسلحانه، و تایید شرکت برای این عزیزان بیمه ی سرقت صادر می گردد.
بجز این خدمت،شرکت در زمینه ی طراحی و تولید انواع گاوصندوق های آسانسوری هوشمند با مکانیسم های مختلف اعم از زنجیری،پیچ کبریتی،پیچ بال اسکرو و هیدرولیک نیز مشغول خدمت رسانی می باشد.
در رابطه با معماری داخلی گالری ها با اتکا به تجربه ی ساخت و تجهیز بیش از یکصد گالری،افتخار داریم به عرض برسانیم ،با توجه به همکار بودن و صنفی بودن مدیران شرکت،براحتی نیازهای زیرساخت در گالری ها را شناسایی نموده و با آمیختگی هنر و صنعت و تجربه سعی در ارایه ی بهترینها در این زمینه را نیز داریم.
شرکت سهمینه سعی نموده با ارایه ی خدمات A to Z یا اصطلاحا صفر تا صد،رفاه حال همکاران عزیز در ساخت و یا بازسازی و راه اندازی گالری ها را فراهم آورد.
بدیهی است با توجه به اینکه همه چیز را همگان دانند،شرکت در راستای خدمت رسانی خود،کاستی ها و نقاط ضعفی نیز داشته باشد که در صورت عدم برطرف کردن آن و ادامه ی روند با این ایرادات این مساله به هیچ وجه موجه نمی باشد.
همچنین در دایره ی صفر تا صدی خدمات،می توان به ساخت انواع مانکن و تابلو های طلا و جواهرات،طراحی و تجهیز نورپردازی گالری ها،طراحی و تجهیز سیستم های حفاظتی هوشمند،طراحی،تهیه و تامین انواع شیشه های ضد سرقت بصورت کاملا مستقیم از کارخانه،و ساخت انواع گاوصندوق های زیر ویترینی اشاره نمود.
از خدمات کاملا ویژه ی شرکت باید به بحث راه اندازی و آموزش نیرو جهت خط تولید صنعتی و کارگاهی در زمینه ی تولیدات طلا و جواهر نیز باید اشاره کنیم که سعی شده با بهره گیری از اساتید مجرب و باسابقه ی صنفی که بعضا از اساتید دانشگاهی نیز می باشند در این بخش نیز به خدمت رسانی بپردازیم.
در انتها امیدواریم بتوانیم با تلاش و کوشش موجبات رضایت تمامی همکاران و کارفرمایان عزیز صنفی را فراهم آورده و در بخش امنیت و نحوه ی پرزنت نیز تحویلی هرچند اندک بیافرینیم.

ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :